Jak dobry workflow zmienił biznes Owens-Illinois

Strona główna

Jak dobry workflow zmienił biznes Owens-Illinois

27 października, 2020 / 15:30-17:00

ONLINE, ZOOM

Trener: Brak przypisanego trenera

„Behind every great experience, there’s a great workflow”

– te słowa Billa McDermotta, CEO ServiceNow, trafnie opisują sytuację, w której znalazły się współczesne firmy.


Zarówno klienci, jak i pracownicy, nie chcą tracić czasu – oczekują przyjaznego, nowoczesnego i bezpiecznego sposobu na załatwienie spraw, rozwiązanie zapytań. Jest to możliwe dzięki zautomatyzowanym przepływom pracy i informacji. Nieistotne ile systemów funkcjonuje w Twojej firmie – odpowiedni workflow zapewni Twoim klientom oczekiwany standard obsługi, a Twoim pracownikom pełen komfort pracy. Tylko jak to osiągnąć?

Zapraszamy na webinarum z Owens-Illinois


Inteligentny ekosystem narzędzi w organizacji - Jak dobry workflow zmienił biznes Owens Illinois

Już 27 października 2020 zapraszamy na spotkanie organizowane wspólnie z Let’s Manage IT, podczas którego porozmawiamy z Marcinem Dryla – Global IT Security Managerem w Owens Illinois, o przekształcaniu nieefektywnych sposobów pracy i rozproszonej infrastruktury w nowoczesne, zautomatyzowane środowisko. Dołącz do webinarium i dowiedz się:

  • Jaka wyglądała historia transformacji IT w Owens Illinois z perspektywy Managera IT i Security w roli obserwatora-sprawozdawcy?
  • W jakich obszarach biznesowych sprawdziły się rozwiązania oparte o ServiceNow w Owens-Illinois i jakie inne sektory adresuje platforma?
  • Czym jest platforma platform i w jaki sposób pozwala połączyć rozproszone systemy w różnych działach Twojej organizacji, w jeden spójny ekosystem?
  • Dlaczego Gartner, Forrester i Forbes uznają ServiceNow za lidera?
  • Jakie wymierne korzyści możemy obserwować na przykładzie automatyzacji procesów security w O-I oraz jakie cechy platformy to umożliwiają?

 

O transformacji przy zastosowaniu platformy platform będzie się mówić – już dziś zarejestruj się na webinarium i dowiedz się dlaczego!


Webinarium juz za nami, zapraszamy Cię do obejrzenia nagrania.

Zobacz nagranie