Procesy HR w ServiceNow

Procesy HR w ServiceNow (ServiceNow HRSD), to ekosystem Twoich potrzeb pracowniczych oferujący zintegrowany pakiet rozwiązań do digitalizacji i optymalizacji wszystkich procesów i aktywności HR w ramach jednej platformy. HRSD przenosi doświadczenie Twoich pracowników na wyższy poziom poprzez:

  • Dostęp do wszystkich usług w jednym miejscu,
  • Poprawę wydajności w obszarze HR i IT,
  • Usprawnienie powiązanych procesów workflow,
  • Optymalizację szeroko pojętych procesów i usług HR składających się na cały cykl życia pracownika w organizacji.
Skontaktuj Się
Wyślij Email

lub zadzwoń +48 510 747 931

HRSD - zarządzanie procesami HR w ServiceNow


Pakiet HR Service Delivery (HRSD) to zestaw komplementarnych funkcjonalności do obsługi procesów pracowniczo-kadrowych, obejmujący:

Case and Knowledge Management


Case & Knowledge Management, to aplikacja do standaryzacji procesów pracowniczych, dokumentacji, danych, zapytań i interakcji z Twoimi pracownikami.

Employee Service Center


Employee Service Center, to centrum obsługi pracownika w postaci portalu do udostępniania i uzyskiwania dostępu do informacji oraz wszystkich usług wsparcia pracowniczego. Dostępny dla wszystkich zespołów jako część aplikacji internetowej oraz w postaci niezależnej aplikacji mobilnej.

Onboarding and Transitions


Onboarding & Transitions, to aplikacja służąca do automatyzacji całego cyklu życia pracownika. Kompleksowo obsługuje procesy HR – od pierwszych dni i przygotowania do pracy, przez interakcję między działami i relokację, po ostatni dzień na stanowisku i dopełnienie wszelkich formalności. Również dostępna w formie aplikacji webowej i mobilnej.

Pakiet można dodatkowo wyposażyć w następujące aplikacje podlegające odrębnej subskrypcji:

Employee Document Management


Aplikacja do zarządzania dokumentami pracowniczymi, w tym ich digitalizacji. Dzięki zautomatyzowanym procesom ułatwia zarówno dostęp do dokumentów i danych, jak i ich przetwarzanie.

HR Performance Analytics


HR Performance Analytics, to aplikacja do zaawansowanej analizy i raportowania realizacji oraz standardu usług HR. Daje Twojej organizacji pełen wgląd we wszystkie aspekty HR, zapewniając doskonały punkt obserwacyjny zmian, tendencji oraz 3 kluczowych czynników biznesowych: doświadczenia pracownika – w celu sprawdzenia ogólnych wrażeń wewnątrz organizacji, NPS – w celu oceny organizacji z zewnątrz, wskaźników retencji ­– w celu weryfikacji zadowolenia, motywacji i chęci Twoich pracowników do pozostania w firmie i dalszej współpracy.

To Ty wybierasz komponenty pakietu dla swojej organizacji. Ponieważ każda konfiguracja oferuje możliwość separacji domeny, wszystkie dane, procesy i zadania mogą być logicznie przypisywane poszczególnym domenom, na podstawie indywidualnych kryteriów kategoryzacji.

Zalety ServiceNow HRSD


Zaimplementuj pakiet ServiceNow HRSD i zapewnij swoim pracownikom nienaganne doświadczenia za sprawą:

  • Zautomatyzowanych procesów HR,
  • Cyfryzacji papierowych wersji dokumentów pracowniczych,
  • Usprawnienia realizacji usług HR oraz współpracy z działem IT, zarządzania obiektami, finansowym i prawnym.

Skontaktuj się z nami by omówić wyzwania działu HR w Twojej organizacji, a my wskażemy Ci rozwiązania i pakiety licencyjne, które najefektywniej odpowiedzą na Wasze potrzeby.

Skontaktuj się