Aplikacja Agile PPM

Strona główna / Usługi i produkty

Aplikacja Agile PPM - ServiceNow


Agile PPM, to aplikacja służąca do zarządzania projektami, oparta na ServiceNow i będąca owocem naszego 10-letniego doświadczenia w realizacji projektów ServiceNow. Została ona zaprojektowana przez naszych deweloperów na potrzeby wewnętrzne, z myślą o praktykach, tj. naszych zespołach projektowych i samych deweloperach.

Korzyści jakie niesie aplikacja Agile PPM


Nasza aplikacja Agile PPM oferuje szereg różnych pulpitów umożliwiających kompleksowe zarządzanie projektami i usprawnienie współpracy. W zależności od swojej roli w projekcie, każda zainteresowana strona otrzymuje zestaw narzędzi niezbędnych do pracy, zarządza zasobami i/lub śledzi oraz planuje aktywności.

Korzyści dla klientów


Klienci otrzymują pulpit z dostępem do wszystkich elementów, które pozwalają im być na bieżąco ze statusem realizacji i postępami w projekcie.

Korzyści dla managerów projektów


Managerowie projektów otrzymują pulpity kierownicze wraz z wykresami spalania sprintu (sprint burnout charts), zyskując pełną kontrolę nad realizacją projektu. Dzięki wyposażeniu w zestaw praktycznych narzędzi, mogą planować czynności, eliminować wąskie gardła i śledzić aktualny etap realizacji, ogólny postęp projektu oraz stopień wykorzystania dostępnego budżetu.

Korzyści dla managerów zasobów


Managerowie zasobów otrzymują kompleksowy pulpit do planowania i przypisywania zasobów do realizacji zadań w ramach projektu. W ramach pulpitu, Twój manager zasobów otrzymuje uproszczony i całościowy ogląd zasobów, umożliwiający optymalizację kluczowych wskaźników efektywności (KPI).

Korzyści dla deweloperów/konsultantów


Deweloperzy/konsultanci otrzymują pulpit do zarządzania swoją pracą. Dostarcza on skalowalny widok wszystkich aktywności składających się na projekt, epiki czy historyjki. W ten sposób Twoi deweloperzy zostają wyposażeni w narzędzia niezbędne do tworzenia rejestru oraz dodawania architektury do historyjek, które Ty możesz weryfikować, szacować, komentować, a także śledzić historię aktualizacji i zmian – wszystko w 1 miejscu.

Poza wymienionymi wyżej korzyściami, aplikacja pozwala:

  • Planować nieobecności,
  • Logować czas realizacji zadań,
  • Przewidywać koszty i optymalizować alokację zasobów,
  • Natychmiastowo interweniować w przypadku nagłych zdarzeń.

Rozwiązanie zostało stworzone by ułatwiać realizację projektów IT, jak również usprawniać prace utrzymaniowe czy testowanie oprogramowania. Po zastosowaniu pewnych modyfikacji, pozwala ono na wsparcie każdego rodzaju aktywności w zakresie zarządzania projektem.

Umów się na sesję demo


Zainteresowała Cię nasza aplikacja? Umów się na sesję demo przesyłając nam poniższy formularz.